Šunų muziejus

Koordinatės: 55.917005 21.083545

Objekto adresas: Taikos g. 8, Palanga, Lietuva

Savivaldybė: Palanga

2009 m. palangiškiai Vida ir Vytautas Kusai daugiabučiame name įkūrė privatų, vienintelį Baltijos šalyse Šunų muziejų.

Per keliolika metų prisirinko tūkstančiai suvenyrinių šunų, ir skaičius vis auga. Eksponatai atkeliavo iš daugelio pasaulio šalių – vieni pirkti, kiti parvežti lauktuvių, dar kiti – dovanoti bičiulių ir geradarių, kartais visai nepažįstamų žmonių. Pagaminti iš įvairiausių medžiagų: stiklo, medžio, vaško, porceliano, metalų, akmens, muilo, popieriaus, šiaudų. Eksponatai labai skirtingos paskirties: rašalinė, lempos gaubtas, laikrodis, peleninė, batų šepetys, šokoladai, sausainiai, alus, ledai… Lankytojų muziejus sulaukė iš įvairiausių šalių.

Lankytojai, apžiūrėję Šunų muziejų, gali pamatyti ir menininko Vytauto Kuso meno galeriją, kurioje – originalūs tapybos darbai, unikalūs meno kūriniai iš kiaušinių lukštų ir miniatiūriniai darbai.

Muziejaus šeimininkai visada maloniai priima svečius, atėjusius apžiūrėti suvenyrinių šunų kolekcijos. Vytautas Kusas – puikus pasakorius ir lankytojams parengia ne vieną siurprizą… Savo unikalia ekspozicija muziejus įdomus ne tik vaikams, jaunimui, bet ir suaugusiems.

Daugiau informacijos: https://www.15min.lt/tavoroma/video/vytauto-kuso-sunu-muziejus-30719

Parengta 2021 m.

Susiję Maršrutai

No Images

Loading Maps