Naujausi maršrutai
 • Iš praeities - į nūdieną ir ateitį. Pažintis su Klaipėdos rajono piliakalniais Keliauti
  Lietuvos piliakalniai yra seniausieji krašto gynybiniai įtvirtinimai. Lietuvos pajūryje esančiame Klaipėdos rajone žinoma 16 piliakalnių (vienas iš jų sunaikintas dar XIX a.). Šis maršrutas – tai galimybė aplankyti ir sužinoti įvairių faktų, padavimų apie 7 Klaipėdos rajono piliakalnius: Gargždų, Žvaginių, Veiviržėnų, Skomantų, Dovilų, Kukuliškių, Eketės. Šie piliakalniai labai įdomūs ir skirtingi, išsidėstę įvairiose rajono vietose, keliaudami aplankysite net 6 seniūnijas.
 • Pasipriešinimo sovietinei okupacijai atminimo ženklai Salantų apylinkėse Keliauti
  Maršrutu „Pasipriešinimo sovietinei okupacijai atminimo ženklai Salantų apylinkėse“ siūlome kkeliauti automobiliu, tačiau maršruto objektus aplankyti galite ir keliaudami dviračiais. Maršrutas prasideda nuo Klecininkų (Pesčių) kaimo senosiose kapinėse 1997 m. Lietuvių tautininkų sąjungos Kretingos skyriaus iniciatyva pastatyto paminklo šioje vietoje 1946–1947 m. slapta palaidotiems Salantų apylinkėse žuvusiems partizanams atminti.
 • Dvarininkas Hugo Šojus – Šilutės miesto mecenatas Keliauti
  Dvarininko Hugo Šojaus nuopelnai Šilutės miesto vystymuisi vertinami geradario bei mecenato epitetais. Maršrutas kviečia pasivaikščioti kultūrininko mecenatystės takais ir aplankyti jo dovanotose žemėse pastatytus išlikusius statinius.
 • Šilutės knygininkų atminimo takais Keliauti
  Maršrutas skirtas norintiems pažinti savitą, laiko suformuotą Šilutės miesto istorinį veidą, kultūrinę aplinką, aplankant XIX–XX. a. knygininkų atminimo vietas.
 • Buvo visko: Ėvės takais Keliauti
  Šis maršrutas – tai pažintis su Ieva Simonaityte – žymiausia Mažosios Lietuvos gyvenimo fiksuotoja. Jos gyvenimas, kūriniai - tai raktas į Mažosios Lietuvos pažinimą. Kodėl Ėvės takais? Todėl, kad pati Simonaitytė niekada nesirašė Ieva – tik Evė arba Ėvė. Pasirinkę šį maršrutą aplankysite vietas, susijusias su rašytojos gyvenimu ir kūryba.