Naujausi maršrutai
 • Reformacija Vakarų Lietuvoje: nuo Klaipėdos iki Būtingės Keliauti
  Klaipėdos kraštas – protestantų tikėjimo citadelė, čia nuo XVI a. pirmosios pusės kūrėsi evangelikų liuteronų, evangelikų reformatų, evangelikų baptistų ir kitos reformuotosios bažnyčios bendruomenės. Šis maršrutas iš dviejų dalių – pirmoji skirta pažinti Klaipėdoje buvusių ir esamų, protestantiškų maldos namų vietas, o antroji – aplankyti 5 į šiaurę nuo Klaipėdos miesto nutolusias liuteronų bažnyčias: Palangoje, Būtingėje, Kretingoje, Kretingalėje ir Plikiuose. Maršruto atstumas Klaipėdos mieste 3 km, o lankant visas maršrute esančias bažnyčias – 100 km. Pažinčiai su protestantiškuoju sakraliniu paveldu rekomenduojame skirti bent 4-5 valandas.
 • Dangės krantinių istorijos Keliauti
  Maršruto „Dangės krantinių istorijos“ pradžia – Kruizinių laivų terminale, prie Dangės upės žiočių. Maršrutas tęsiasi Dangės upe 9 km. iki Tauralaukio. Plaukiant motoriniu laiveliu užtrunkama apie 2 valandas. Maršrute 20 objektų, iš jų – net 6 tiltai per Dangės upę, Klaipėdos piliavietė, rotušė, miesto gynybiniai įtvirtinimai, taip pat daug objektų susijusių pramone, Klaipėdos apylinkių dvarais. Keliaudami šiuo maršrutu sužinosite Dangės upės uosto istoriją, kodėl vienas Klaipėdos priemiestis vadinosi Pelenynu, kuo žymus Bachmano dvaras, kur pramogauti laivu plaukdavo Prūsijos karališkoji šeima ir kokio fabriko simbolis buvo pingvinas.
 • Pasipriešinimo sovietinei okupacijai atminimo ženklai Darbėnuose Keliauti
  Pėsčiųjų maršrutas „Pasipriešinimo sovietinei okupacijai atminimo ženklai Darbėnuose“ prasideda nuo adresu Turgaus a. 14 / Vaineikių g. 2, Darbėnų mstl., Kretingos r., Lietuva pastato, kuriame 1944–1950 m. veikė NKVD-MVD ir milicijos Darbėnų valsčiaus poskyris ir tęsiasi iki Darbėnų kapinių. 
 • Žymių žmonių atminties ženklai Palangoje Keliauti
  Šiame maršrute sužinosite ir pamatysite, kokie žymūs Lietuvos žmonės gyveno ir kūrė Palangoje, kuo jie svarbūs šiam miestui. Rašytojai, politikai, ekonomistai, dailininkai ir kompozitoriai – dalis tų, kurie paliko savo pėdsakus gintariniame Palangos pajūryje...
 • Maldos vietos Palangoje Keliauti
  Maršrutas „Maldos vietos Palangoje“ – tai kur kas daugiau nei vien gražūs bažnyčių fasadai ir skambantys varpai. Šiame maršrute aplankysite įvairių tikėjimų – katalikų, stačiatikių ir evangelikų-liuteronų – maldos vietas, esančias Palangoje ir už jos ribų. Kiekviena jų papasakos savo istoriją ir savaip sužavės kiekvieną jose aspilankiusį:  ar tai būtų gamtos apsuptyje tikinčiuosius raminanti koplyčia, ar auksiniais ir sidabriniais bokštais aukštai kylančios bažnyčios, o gal paprastumas, jaukumas ir modernumas pavergs keliautojo širdis.