Naujausi maršrutai
  • Reformacija Vakarų Lietuvoje: nuo Klaipėdos iki Būtingės Keliauti
    Klaipėdos kraštas – protestantų tikėjimo citadelė, čia nuo XVI a. pirmosios pusės kūrėsi evangelikų liuteronų, evangelikų reformatų, evangelikų baptistų ir kitos reformuotosios bažnyčios bendruomenės. Šis maršrutas iš dviejų dalių – pirmoji skirta pažinti Klaipėdoje buvusių ir esamų, protestantiškų maldos namų vietas, o antroji – aplankyti 5 į šiaurę nuo Klaipėdos miesto nutolusias liuteronų bažnyčias: Palangoje, Būtingėje, Kretingoje, Kretingalėje ir Plikiuose. Maršruto atstumas Klaipėdos mieste 3 km, o lankant visas maršrute esančias bažnyčias – 100 km. Pažinčiai su protestantiškuoju sakraliniu paveldu rekomenduojame skirti bent 4-5 valandas.
  • Žymių žmonių atminties ženklai Palangoje Keliauti
    Šiame maršrute sužinosite ir pamatysite, kokie žymūs Lietuvos žmonės gyveno ir kūrė Palangoje, kuo jie svarbūs šiam miestui. Rašytojai, politikai, ekonomistai, dailininkai ir kompozitoriai – dalis tų, kurie paliko savo pėdsakus gintariniame Palangos pajūryje...
  • Maldos vietos Palangoje Keliauti
    Maršrutas „Maldos vietos Palangoje“ – tai kur kas daugiau nei vien gražūs bažnyčių fasadai ir skambantys varpai. Šiame maršrute aplankysite įvairių tikėjimų – katalikų, stačiatikių ir evangelikų-liuteronų – maldos vietas, esančias Palangoje ir už jos ribų. Kiekviena jų papasakos savo istoriją ir savaip sužavės kiekvieną jose aspilankiusį:  ar tai būtų gamtos apsuptyje tikinčiuosius raminanti koplyčia, ar auksiniais ir sidabriniais bokštais aukštai kylančios bažnyčios, o gal paprastumas, jaukumas ir modernumas pavergs keliautojo širdis.