Naujausi maršrutai
  • Iš praeities – į nūdieną ir ateitį. Pažintis su Klaipėdos rajono piliakalniais Keliauti
    Lietuvos piliakalniai yra seniausieji krašto gynybiniai įtvirtinimai. Lietuvos pajūryje esančiame Klaipėdos rajone žinoma 16 piliakalnių (vienas iš jų sunaikintas dar XIX a.). Šis maršrutas – tai galimybė aplankyti ir sužinoti įvairių faktų, padavimų apie 7 Klaipėdos rajono piliakalnius: Gargždų, Žvaginių, Veiviržėnų, Skomantų, Dovilų, Kukuliškių, Eketės. Šie piliakalniai labai įdomūs ir skirtingi, išsidėstę įvairiose rajono vietose, keliaudami aplankysite net 6 seniūnijas.
  • Buvo visko: Ėvės takais Keliauti
    Šis maršrutas – tai pažintis su Ieva Simonaityte – žymiausia Mažosios Lietuvos gyvenimo fiksuotoja. Jos gyvenimas, kūriniai - tai raktas į Mažosios Lietuvos pažinimą. Kodėl Ėvės takais? Todėl, kad pati Simonaitytė niekada nesirašė Ieva – tik Evė arba Ėvė. Pasirinkę šį maršrutą aplankysite vietas, susijusias su rašytojos gyvenimu ir kūryba. 
  • Reformacija Vakarų Lietuvoje: nuo Klaipėdos iki Būtingės Keliauti
    Klaipėdos kraštas – protestantų tikėjimo citadelė, čia nuo XVI a. pirmosios pusės kūrėsi evangelikų liuteronų, evangelikų reformatų, evangelikų baptistų ir kitos reformuotosios bažnyčios bendruomenės. Šis maršrutas iš dviejų dalių – pirmoji skirta pažinti Klaipėdoje buvusių ir esamų, protestantiškų maldos namų vietas, o antroji – aplankyti 5 į šiaurę nuo Klaipėdos miesto nutolusias liuteronų bažnyčias: Palangoje, Būtingėje, Kretingoje, Kretingalėje ir Plikiuose. Maršruto atstumas Klaipėdos mieste 3 km, o lankant visas maršrute esančias bažnyčias – 100 km. Pažinčiai su protestantiškuoju sakraliniu paveldu rekomenduojame skirti bent 4-5 valandas.