Warning: Creating default object from empty value in C:\inetpub\wwwroot\components\com_edgeguide\controller.php on line 70
Naujausi maršrutai
 • Jūrų romantikos suviliotas... Keliauti
  Maršrutas “Jūrų romantikos suviliotas...“ skirtas Klaipėdos poetui, ekspresionistui, buriuotojui, mokytojui ir marinistui – Saliui Šemeriui. 2018 m. gegužės 21-ąją jam būtų sukakę 120 metų. Maršruto pradžia prie pastato, kuriame ilgą laiką gyveno Salys Šemerys (dab. viešbutis Navalis) prie atminimo bareljefo poetui. Keliaudami šiuo maršrutu aplankysite vietas Klaipėdoje kur poetas gyveno, dirbo, pramogavo ar leido savo laisvalaikį, sužinosite ir pikantiškų detalių: kaip jis būdamas 40-ties, susipažino su savo 23-ejais metais jaunesne žmona Leonija. Ekskursija užbaigiama vietoje, kur buvo įsikūrę senieji Jachtų uostai, Kruizinių laivų terminale prie skulptūros „Vaikystės svajonė“. Ekskursijos trukmė – 1,40 val.
 • Kultūros paveldo ir istorijos ženklai Tauragės mieste Keliauti
  Tauragė rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėta 1507 metais. Pasienio miesto geografinė padėtis įvairiais laikotarpiais teikė ir pranašumų, ypač plėtojant prekybą, tačiau per karus miestas ir jo apylinkės nukentėdavo smarkiau nei kitos Lietuvos vietos. Siekiant parodyti garbingą istorinę Tauragės praeitį, iki šių dienų išlikusias kultūrines vertybes, parengtas maršrutas „Kultūros paveldo ir istorijos ženklai Tauragės mieste“.
 • Jūros upės pakrantėmis Keliauti
  Tauragė turi savo jūrą – upę, vardu Jūra. Maršrutas „Jūros upės pakrantėmis“ sudarytas siekiant supažindinti mieste, prie upės, išsidėsčiusiais lankytinais objektais. Per miestą vingiuojanti Jūros upė išteka aukštapelkėje Aukštasis Tyras netoli Jankaičių kaimo (Rietavo sav.), o įteka į Nemuną ties Šereitlaukio kaimu (Pagėgių sav.). Jūra yra dešimtoji pagal ilgį (171,8 km) tik Lietuvos teritorijoje tekanti upė.
 • Kovų už laisvę atminimo ženklai Kartenoje Keliauti
  Siūlome pakeliauti Kartenoje, kuri yra 15 km į rytus nuo Kretingos, Minijos vingyje, ir išsidėsčiusi abipus kelio Šiauliai–Palanga. Šį kartą pristatome maršrutą „Kovų už laisvę atminimo ženklai Kartenoje“.
 • Eduardo Jonušo Neringa Keliauti
  Šis maršrutas sukurtas Eduardo Jonušo – menininko, muziejininko, Kuršių nerijos paveldo puoselėtojo atminimui. E. Jonušas pagrįstai vadinamas Kuršių nerijos simboliu. Bekeliaudami susipažinsite artimiau su šio menininko kūryba bei aplankysite vietas, kur jis gyveno ir kūrė.