Warning: Creating default object from empty value in C:\inetpub\wwwroot\components\com_edgeguide\controller.php on line 70
Naujausi maršrutai
 • Kovų už laisvę atminimo ženklai Kartenoje Keliauti
  Siūlome pakeliauti Kartenoje, kuri yra 15 km į rytus nuo Kretingos, Minijos vingyje, ir išsidėsčiusi abipus kelio Šiauliai–Palanga. Šį kartą pristatome maršrutą „Kovų už laisvę atminimo ženklai Kartenoje“.
 • Eduardo Jonušo Neringa Keliauti
  Šis maršrutas sukurtas Eduardo Jonušo – menininko, muziejininko, Kuršių nerijos paveldo puoselėtojo atminimui. E. Jonušas pagrįstai vadinamas Kuršių nerijos simboliu. Bekeliaudami susipažinsite artimiau su šio menininko kūryba bei aplankysite vietas, kur jis gyveno ir kūrė.
 • Laisvės kovos Kretingoje Keliauti
  Šimto metų tarpsnis nuo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 1918 m. paliko ryškius pėdsakus tautos atmintyje. Nepriklausomybės kovų tragiški įvykiai, kuriuose dalyvavo kretingiškiai, tapo svarbia Kretingos krašto istorijos dalimi. Maršrutas „Laisvės kovos Kretingoje“ kviečia Jus susipažinti su nepriklausomybės kovų istoriniu paveldu.
 • Iš praeities – į nūdieną ir ateitį. Pažintis su Klaipėdos rajono piliakalniais Keliauti
  Lietuvos piliakalniai yra seniausieji krašto gynybiniai įtvirtinimai. Lietuvos pajūryje esančiame Klaipėdos rajone žinoma 16 piliakalnių (vienas iš jų sunaikintas dar XIX a.). Šis maršrutas – tai galimybė aplankyti ir sužinoti įvairių faktų, padavimų apie 7 Klaipėdos rajono piliakalnius: Gargždų, Žvaginių, Veiviržėnų, Skomantų, Dovilų, Kukuliškių, Eketės. Šie piliakalniai labai įdomūs ir skirtingi, išsidėstę įvairiose rajono vietose, keliaudami aplankysite net 6 seniūnijas.
 • Klaipėda – neužšąlantis uostas Keliauti
  Maršrutas sukurtas jūrinės prekybos 360 metų sukakčiai paminėti, mat 1657 m. Mėmeliui (dabartinei Klaipėdai) Prūsijos hercogas suteikė laisvosios prekybos privilegiją. Visuose Europos uostamiesčiuose, taip pat ir Klaipėdoje, atsispindi tie patys trys istorinės raidos periodai: Vikingų, Olandų ir Anglų. Šiuo maršrutu paliesime tik dalelę miesto jūrinės istorijos ir dabarties,  maršrute yra 18 pagrindinių objektų. Kelionę pradėsime Dangės buriuotojų krantinėje, baigsime prie molo Kopgalyje. Pasivaikščiojimas, įskaitant kelionę keltu, užtruks apie 3 val., teks nužingsniuoti 5 km.