Naujausi maršrutai
 • Pasipriešinimo sovietinei okupacijai atminimo ženklai Darbėnuose Keliauti
  Pėsčiųjų maršrutas „Pasipriešinimo sovietinei okupacijai atminimo ženklai Darbėnuose“ prasideda nuo 2005 m. pastatyto paminklo Žemaičių apygardos Kardo rinktinės 1945–1965 m. žuvusių partizanų atminimui Darbėnuose.
 • Žymių žmonių atminties ženklai Palangoje Keliauti
  Šiame maršrute sužinosite ir pamatysite, kokie žymūs Lietuvos žmonės gyveno ir kūrė Palangoje, kuo jie svarbūs šiam miestui. Rašytojai, politikai, ekonomistai, dailininkai ir kompozitoriai – dalis tų, kurie paliko savo pėdsakus gintariniame Palangos pajūryje...
 • Maldos vietos Palangoje Keliauti
  Maršrutas „Maldos vietos Palangoje“ – tai kur kas daugiau nei vien gražūs bažnyčių fasadai ir skambantys varpai. Šiame maršrute aplankysite įvairių tikėjimų – katalikų, stačiatikių ir evangelikų-liuteronų – maldos vietas, esančias Palangoje ir už jos ribų. Kiekviena jų papasakos savo istoriją ir savaip sužavės kiekvieną jose aspilankiusį:  ar tai būtų gamtos apsuptyje tikinčiuosius raminanti koplyčia, ar auksiniais ir sidabriniais bokštais aukštai kylančios bažnyčios, o gal paprastumas, jaukumas ir modernumas pavergs keliautojo širdis.
 • Pasipriešinimo sovietinei okupacijai atminimo ženklai Kretingoje Keliauti
  Maršrutas „Pasipriešinimo sovietinei okupacijai atminimo ženklai Kretingoje“ siūlo pažinti pokario nepriklausomybės kovų istorinį paveldą.
 • Aš tave mylėjau, Klaipėda... Keliauti
  Maršrutas „Aš tave mylėjau, Klaipėda...“ sukurtas minint  Klaipėdos krašto rašytojos Ievos Simonaitytės 120-ąsias gimimo metines. 1921–1938 m. I. Simonaitytė gyveno Klaipėdoje. Šiuo periodu rašė savo svarbiausius kūrinius „Aukštujų Šimonių likimą“ bei „Vilių Karalių“. Buvo aktyvi ir Klaipėdos krašto lietuvių veikloje, dirbo įvairiose įstaigose, mokėsi. Keliaudami šiuo maršrutu susipažinsite su Klaipėdos senamiesčio Kūlių Vartų, Tilžės, Žvejų, Turgaus bei Herkaus Manto gatvėmis, kurios dar mena rašytojos pėdsakus. Keliaudami šiuo maršrutu pamatysite ne tik  pastatus, kur I. Simonaitytė gyveno, dirbo ir mokėsi, bet ir sužinosite pikantiškų jos gyvenimo detalių.